List przewozowy CMR - Program do wystawiania listów przewozowych - Maciosoft

 Usługi i Firmy / przez bartek / Odsłon: 319

Kompleksowa obsługa różnego rodzaju zleceń transportowych i spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft oferuje rozbudowany system SPEDTRANS, dzięki któremu możliwa jest pełna automatyzacja firmy. System ten może być wykorzystany w branżach:

  • transportowej,
  • specydycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej i produkcyjnej.

Program rośnie wraz z firmą Klienta, w związku z czym jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak i wielooddziałowej, mającej rozbudowaną flotę samochodów oraz magazyny logistyczne. Gwarantujemy możliwość wykorzystywania programu na własnym serwerze lub w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM zawiera ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już prawie 2000 przedsiębiorstw. Dzięki niemu można wystawiać zlecenia transportu i spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program zawiera moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!

  • Listing ID: 1187
Dane kontaktowe

Grodziska 23 MusułyMazowieckie,96-321 Show phone number ***** https://www.listprzewozowy.com.pl/pl/program_dla_transportu_spedycji_spedtrans_sql/

Contact listing owner